کانون ریاضیدانان زمان

مرکز نشر وگسترش فرهنگ ریاضی

بیشتر
کانون ریاضیدانان زمان

کانون ریاضیدانان زمان

بیشتر
کانون ریاضیدانان زمان

اعطای نمایندگی فروش کتاب

کتاب

بیشتر
اعطای نمایندگی فروش کتاب

مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان

آزمون

بیشتر
مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشان
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری مسابقه علمی شماره 5 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله پنجم در نمایندگی های رسمی سراسر کشورعرضه کتاب یکی من یکی تو پایه ششم ابتدایی از هفته اول بهمنبرگزاری المپیاد مرحله چهارم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشورعرضه کتاب های پیشرفته چهارم ابتدایی و هشتم متوسطه اولبرگزاری مسابقه علمی شماره 4 در نمایندگی های رسمی سراسر کشور کانونبرگزاری آزمون طلایی مرحله چهارم
اینترنت کجا زندگی می کند؟۵ فناوری آینده که شما را معتاد خواهد کرد دانستنیابولا چیست ؟مطالب خواندنی از انیشتین"وایبر شما در شرف مسدود شدن است" 10پوشیدنی برتر دنیای فناوری؟
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
شماری از معلمان شهرستان شهریار سرکلاس نرفتندشماری از معلمان شهرستان شهریار سرکلاس نرفتند

به دنبال اعتراض معلمان به وضع معیشتی خود و بودجه ی مطرح شده برای سال آینده وزارت آموزش و پرورش، بعضی از کلاس های درس در روزهای گذشته برگزار نشد.

« ادامه »دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۲:۵
جزئیات ایجاد پُست الکترونیکی برای دانش‌آموزان پایه هفتمجزئیات ایجاد پُست الکترونیکی برای دانش‌آموزان پایه هفتم

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس توافق بین آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در هر سال تحصیلی برای دانش‌آموزان ورودی پایه هفتم و معلمان آنها، پُست الکترونیکی ایجاد می‌

« ادامه »دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۲:۲
مهلت ثبت‌نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور تا ۸ بهمن تمدید شدمهلت ثبت‌نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور تا ۸ بهمن تمدید شد

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور تا ۸ بهمن خبر داد.

« ادامه »دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۵۹
هشتمین جشنواره ی شعر دانش آموزی موسم گلهشتمین جشنواره ی شعر دانش آموزی موسم گل

هشتمین جشنواره ی شعر دانش آموزی موسم گل با جلسه ی رونمایی از پوستر و نشست خبری آغاز به کار کرد.

« ادامه »دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۵۷
«معلم ورزش» معلم‌ترین معلم‌هاست«معلم ورزش» معلم‌ترین معلم‌هاست

در پیام معاون تربیت‌ بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در پی همدردی دانش‌آموزان یک مدرسه همدان با معلم ورزش این مدرسه که به بیماری سرطان مبتلاست، آمده است: «معلم ورزش» معلم‌ترین معلم‌هاست.

« ادامه »سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۱۵
راه‌اندازی سامانه «سجا» در مدارس شاهدراه‌اندازی سامانه «سجا» در مدارس شاهد

مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از راه‌اندازی سامانه «سجا» با هدف تسهیل در امر ثبت‌نام و نظارت کیفی بر فعالیت‌های مدارس شاهد خبر داد.

« ادامه »سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۷:۳۵
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

مشاهده کتابها