سوگ فاطمیه

لسَّلامُ عَلَیْکِ یَا أُمَّ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ سَیِّدَیْ شَبَابِ أَهْلِ الْجَنَّةِ

بیشتر
سوگ فاطمیه

نوروز1394 مبارک باد

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد

بیشتر
نوروز1394 مبارک باد

اعطای نمایندگی فروش کتاب

بیشتر
اعطای نمایندگی فروش کتاب

مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان

بیشتر
مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشانکتابهای یکی من ، یکی تو
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری آزمون طلایی مرحله هفتم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله ششم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری مسابقه علمی شماره 6 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله ششم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله پنجم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری مسابقه علمی شماره 5 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله پنجم در نمایندگی های رسمی سراسر کشور
تاریخچه نوروزفلسفه هفت سین چیست؟ چطور تخته گوشت را برای جلوگیری از آلودگی تمیز کنیم؟ خواص و مضرات شکلات تلخ چهار خوراکی اعتیادآور اینترنت کجا زندگی می کند؟۵ فناوری آینده که شما را معتاد خواهد کرد
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

شورای گسترش آموزش عالی کشور در نشست اخیر خود با راه‎‎اندازی دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد موافقت کرد.

« ادامه »سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۱۳
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان

مسن‌ترین دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه سمنان مشغول تحصیل است.

« ادامه »سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۳
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل دوره های کارشناسی بدون آزمون این دانشگاه خبرداد.

« ادامه »سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۱
هشدارهای رییس بیمارستان سوختگی درباره چهارشنبه‌سوری هشدارهای رییس بیمارستان سوختگی درباره چهارشنبه‌سوری

رییس بیمارستان سوختگی شهید مطهری نسبت به حوادث چهارشنبه آخر سال هشدار داد و گفت: سوختگی مساله‌ای موقت نیست، بلکه تا آخر عمر فرد را گرفتار می‌کند

« ادامه »سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۳۳
مهمترین علل مراجعه کودکان به بیمارستانها در اواخر سال اعلام شدمهمترین علل مراجعه کودکان به بیمارستانها در اواخر سال اعلام شد

رئیس مرکز طبی کودکان گفت: والدین موقع خانه‌تکانی، اشیاء تیز، برنده، ریز و مواد شوینده را از دسترس کودکان خارج کنند چرا که مصرف این مواد صدمات زیادی به کودکان می‌زند.

« ادامه »شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۳۸
دستورالعمل برنامه‌های آموزشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال به مدارس ابلاغ شددستورالعمل برنامه‌های آموزشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال به مدارس ابلاغ شد

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از ابلاغ دستورالعمل برنامه‌های آموزشی پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال به مدارس، خبر داد.

« ادامه »شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۳۶
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

تمامی مباحث  در این دو کتاب به صورت عمیق و مفهومی تدریس میشود .

تاکید جلد (1) تیزهوشان : این کتاب یادآوری مطالب سالهای گذشته و همچنین آموزش روش های تست زنی و ارائه نکات تستی و آزمون های تستی می باشد .

تاکید جلد (2) تیزهوشان : آموزش کامل پایه ی سال جاری و تسلط کامل بر سر فصل های مربوطه و همچنین آمادگی کامل برای آزمون های تستی می باشد.

مشاهده کتابها

کتابهای یکی من ، یکی توکتابهای یکی من ، یکی تو

نحوه‌ی نگارش این کتاب، به صورتی است که یک سؤال همراه با روش حل (یکی من) توسط مؤلف طراحی شده و به دنبال آن، یک سؤال بدون حل (یکی تو) به دانش‌آموز واگذار شده است. سؤال‌های "یکی من" و "یکی تو" تقریبا مشابه یکدیگر هستند و طراحی آن‌ها کاملا هوشمندانه و هدفمند است.

ترتیب و چیدمان سؤالات این کتاب، براساس کتاب درسی و کتاب‌های مقدماتی و پیشرفته کانون است.

سطح سؤالات این کتاب، در سطح سؤالات کتاب‌های مقدماتی، پیشرفته کانون و همچنین در سطح سؤالات امتحانی مدارس مختلف کشور است.

مشاهده کتابها