بیشتر

راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

خانم قزل مدیر کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمن:

بیشتر
راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

قبولی سه نفر در آزمون تیزهوشان و پانزده نفر در آزمون نمونه دولتی را به دانش آموزان کوشا و اولیاء و مدرسان زحمتکش این کانون تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت برای همۀ این عزیزان را دارم.

بیشتر

اهدای جوایز به دانش آموزان برتر - نمایندگی بندر ترکمن

بیشتر
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشان
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمنراه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرفریمان راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرارسنجان راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهر سرپل ذهابراه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهر بوشهرتوزیع کتب تابستانه از بیستم خرداد نود و سه پخش تیزر تبلیغاتی کانون در استان گلستان
روش انتگرال گیری صریح غیر استاندارد برای مسائل مقدار اولیهطرح یک سوال جالب توسط دکتر محمود حسابی ۲۰ نکته در یادگیری ریاضیات آیا میدانستید : بطور متوسط ، مردم آنقدر از عنکبوتها میترسند که نمیتوانند آنها را بکشند.آیا میدانستید : انسان‌های راست دست به طور میانگین ۹ سال بیش ازچپ دست‌ها عمر می‌کنند.آیا میدانستید : هیچ کلمه ای در زبان انگلیسی با کلمه month هم قافیه نمی‌شود.آیا میدانستید : اگر اکسیژن هوا بیشتر بود حشرات بزرگتر و یک سنجاقک به اندازه یک شاهین میشد.
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمیرئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی

بسته حمایتی وزارت آموزش و پرورش از مدارس غیردولتی ابلاغ شد

« ادامه »یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۵
رونمایی از قرآن ویژه دانش آموزیرونمایی از قرآن ویژه دانش آموزی

در حاشیه چهل و یکمین جلسه آموزش عمومی قرآن کریم، از قرآن ویژه دانش آموزی رونمایی شد.

« ادامه »یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۵۷
در بازدید سه ساعته وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم:در بازدید سه ساعته وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم:

نمایشگاه قرآن زمینه ساز ورود آیات الهی در بطن زندگی مردم است. وزیر آموزش و پرورش با بیان این که قرآن کریم و تدبر در آیات الهی می تواند در زندگی افراد جامعه تاثیر بگذارد، گفت: برپایی هرساله نمایشگاه ق

« ادامه »شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۲۴
معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

اختصاص 4 میلیارد تومان برای یک روز با نشاط در مدارس: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: رقمی حدود 4 میلیارد تومان برای طرح یک روز بانشاط در 2 هزار مدرسه منتخب کشور در نظر گرفته شده است.

« ادامه »شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۱۷
دیدار 3 ساعته وزیر آموزش و پرورش با تشکل های صنفی معلماندیدار 3 ساعته وزیر آموزش و پرورش با تشکل های صنفی معلمان

نمایندگان تشکل صنفی معلمان به مدت سه ساعت با وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کردند. علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش روز شنبه به مدت سه ساعت با نمایندگان تشکل صنفی معلمان در دفتر خود دیدار و گفتگو

« ادامه »شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۸
دانلود دفترچه سؤالات همه گروههاي آزمايشي آزمون سراسري سال 1393 دانلود دفترچه سؤالات همه گروههاي آزمايشي آزمون سراسري سال 1393

ضمن آرزوي توفيق براي داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 1393، به منظور دسترسي هرچه سريعتر داوطلبان به سؤالات گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبانهاي خارجي ، به اط

« ادامه »دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ ، ساعت ۸:۴۲
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

مشاهده کتابها