کانون ریاضیدانان زمان

مرکز نشر وگسترش فرهنگ ریاضی

بیشتر
کانون ریاضیدانان زمان

کانون ریاضیدانان زمان

بیشتر
کانون ریاضیدانان زمان

اعطای نمایندگی فروش کتاب

کتاب

بیشتر
اعطای نمایندگی فروش کتاب

مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان

آزمون

بیشتر
مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشانکتابهای یکی من ، یکی تو
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری مسابقه علمی شماره 6 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله ششم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله پنجم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری مسابقه علمی شماره 5 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله پنجم در نمایندگی های رسمی سراسر کشورعرضه کتاب یکی من یکی تو پایه ششم ابتدایی از هفته اول بهمنبرگزاری المپیاد مرحله چهارم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشور
چطور تخته گوشت را برای جلوگیری از آلودگی تمیز کنیم؟ خواص و مضرات شکلات تلخ چهار خوراکی اعتیادآور اینترنت کجا زندگی می کند؟۵ فناوری آینده که شما را معتاد خواهد کرد دانستنیابولا چیست ؟
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
اسامی نخستین گروه مراکز مشاوره تخصصی ازدواج اعلام شداسامی نخستین گروه مراکز مشاوره تخصصی ازدواج اعلام شد

وزارت ورزش و جوانان اسامی نخستین گروه مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده را اعلام کرد.

« ادامه »سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۳۳
تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۴ تا ۲۰ اسفند‌ماهتمدید مجدد مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۴ تا ۲۰ اسفند‌ماه

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام کنکور 94 گفت: مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۴ تا ۲۰ اسفند‌ماه تمدید شد.

« ادامه »سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۳۱
جزئیات پرداخت وام قرض‌الحسنه به خانواده دانش‌آموزان مدارس غیر دولتی/ حداکثر وام تا ۱۰ میلیون تومانجزئیات پرداخت وام قرض‌الحسنه به خانواده دانش‌آموزان مدارس غیر دولتی/ حداکثر وام تا ۱۰ میلیون تومان

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش گفت: وام قرض الحسنه برای ثبت نام در مدارس غیر دولتی تا سقف مصوب و متناسب با شهریه مدرسه به اولیا اعطا می‌شود.

« ادامه »سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۵۳
نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام شدنحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 94-93 را اعلام کرد

« ادامه »سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۷:۵۰
ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره اول استعدادهای درخشان آغاز شدثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره اول استعدادهای درخشان آغاز شد

ثبت‌ نام آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره اول متوسطه استعدادهای درخشان از امروز آغاز شد و تا ۷ اسفند امسال ادامه دارد.

« ادامه »سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۶:۳۱
مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد تا پایان امروز/تشریح جزئیات برگزاری آزمون‌های پنجشنبه و جمعهمهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد تا پایان امروز/تشریح جزئیات برگزاری آزمون‌های پنجشنبه و جمعه

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، با بیان اینکه پنجشنبه و جمعه نیز آزمون کارشناسی ارشد سال 94 برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امشب برای دریافت کارت آزمون مهلت دارند.

« ادامه »چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۳:۱۹
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

تمامی مباحث  در این دو کتاب به صورت عمیق و مفهومی تدریس میشود .

تاکید جلد (1) تیزهوشان : این کتاب یادآوری مطالب سالهای گذشته و همچنین آموزش روش های تست زنی و ارائه نکات تستی و آزمون های تستی می باشد .

تاکید جلد (2) تیزهوشان : آموزش کامل پایه ی سال جاری و تسلط کامل بر سر فصل های مربوطه و همچنین آمادگی کامل برای آزمون های تستی می باشد.

مشاهده کتابها

کتابهای یکی من ، یکی توکتابهای یکی من ، یکی تو

نحوه‌ی نگارش این کتاب، به صورتی است که یک سؤال همراه با روش حل (یکی من) توسط مؤلف طراحی شده و به دنبال آن، یک سؤال بدون حل (یکی تو) به دانش‌آموز واگذار شده است. سؤال‌های "یکی من" و "یکی تو" تقریبا مشابه یکدیگر هستند و طراحی آن‌ها کاملا هوشمندانه و هدفمند است.

ترتیب و چیدمان سؤالات این کتاب، براساس کتاب درسی و کتاب‌های مقدماتی و پیشرفته کانون است.

سطح سؤالات این کتاب، در سطح سؤالات کتاب‌های مقدماتی، پیشرفته کانون و همچنین در سطح سؤالات امتحانی مدارس مختلف کشور است.

مشاهده کتابها