بیشتر

راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

خانم قزل مدیر کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمن:

بیشتر
راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

قبولی سه نفر در آزمون تیزهوشان و پانزده نفر در آزمون نمونه دولتی را به دانش آموزان کوشا و اولیاء و مدرسان زحمتکش این کانون تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت برای همۀ این عزیزان را دارم.

بیشتر

افتخار آفرینان شهر بهنمیر

این دانش اموزان سخت کوش در شهر کوچکی مثل بهنمیر افتخاری بزرگ آفریدند. باتبرک به خانواده های آنها وتشکر فراوان از تمامی معلمهای این مرکز بخصوص آقای قاسمی و سرکار خانم گلدایی پور معلم هایشان.

بیشتر
افتخار آفرینان شهر بهنمیر
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشان
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
افتخار آفرینان شهر بهنمیربرگزاری آزمون طلایی مرحله اول طرح طلایی تیزهوشان مقطع ابتدایی راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرکرمانشاه کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمنراه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرفریمان راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرارسنجان راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهر سرپل ذهاب
آشنایی با روش‌های تدریس:چگونه ریاضی بخوانیم؟راهکارهایی برای تدریس صحیح و اصولی درس ریاضیمقابله با اضطراببرای یادگیری بهتر ریاضیات در منزل چه باید کرد؟نکاتی آموزنده در خصوص داشتن تدریس موفق و مفید معلمین:ریاضی به چه درد می‌خورد؟
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
راهکار آموزش و پرورش برای ساماندهی بازار کتب کمک آموزشی راهکار آموزش و پرورش برای ساماندهی بازار کتب کمک آموزشی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت فعلی توزیع کتب کمک آموزشی غیراستاندارد در بازار اظهار کرد: سعی می‌کنیم طرح سامان‌بخشی را جدی‌تر دنبال کنیم. بنابراین در انتهای کتب درسی

« ادامه »چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۵۴
میانگین نمرات قبولی دانش‌آموزان در بعضی مدارس پایین‌تر از حد انتظار است میانگین نمرات قبولی دانش‌آموزان در بعضی مدارس پایین‌تر از حد انتظار است

رئیس سازمان پژوھش و برنامه ریزی آموزشی گفت: در بعضی از مدارس معدل و میانگین نمرات قبولی دانش آموزان پایین تر از حد انتظار است.

« ادامه »چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۴۰
جلسه مشترک فانی با معاون اول رئیس جمهور برای افزایش بودجه آموزش و پرورشجلسه مشترک فانی با معاون اول رئیس جمهور برای افزایش بودجه آموزش و پرورش

مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور از جلسه مشترک وزیر آموزش و پرورش، معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس برنامه و بودجه ریاست جمهوری برای موضوع افزایش بودجه آموزش و پرورش خبر داد.

« ادامه »سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۲۱
وضعیت بیمه طلایی فرهنگیان تشریح شدوضعیت بیمه طلایی فرهنگیان تشریح شد

رئیس اداره بیمه و درمان وزارت آموزش و پرورش، وضعیت بیمه طلایی فرهنگیان را تشریح کرد.

« ادامه »سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۱۱
دام های فرهنگی دشمن در کمین دانش آموزان می باشددام های فرهنگی دشمن در کمین دانش آموزان می باشد

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: دانش آموزان باید مواظب دام های دشمن در قالب برنامه های فرهنگی و ماهواره ای باشند .

« ادامه »دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۲۷
بررسی و تبیین جایگاه علمی دکتر مریم میرزاخانیبررسی و تبیین جایگاه علمی دکتر مریم میرزاخانی

صعود رتبه جهانی انجمن ریاضی ایران در پی موفقیت علمی درخشان «میرزاخانی»

« ادامه »دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۱۳
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

مشاهده کتابها