بیشتر

راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

خانم قزل مدیر کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمن:

بیشتر
راه یافته گان به مدارس برتردربندرترکمن

قبولی سه نفر در آزمون تیزهوشان و پانزده نفر در آزمون نمونه دولتی را به دانش آموزان کوشا و اولیاء و مدرسان زحمتکش این کانون تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت برای همۀ این عزیزان را دارم.

بیشتر

افتخار آفرینان شهر بهنمیر

این دانش اموزان سخت کوش در شهر کوچکی مثل بهنمیر افتخاری بزرگ آفریدند. باتبرک به خانواده های آنها وتشکر فراوان از تمامی معلمهای این مرکز بخصوص آقای قاسمی و سرکار خانم گلدایی پور معلم هایشان.

بیشتر
افتخار آفرینان شهر بهنمیر
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشان
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
راه اندازی نمایندگی رسمی کانون دراصفهان راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرکرد المپیاد ترم تابستانهافتخار آفرینان شهر بهنمیربرگزاری آزمون طلایی مرحله اول طرح طلایی تیزهوشان مقطع ابتدایی راه اندازی نمایندگی رسمی کانون در شهرکرمانشاه کانون ریاضیدانان زمان شهرستان بندرترکمن
زندگی‌نامه دانشمند ایرانی غیاث‌الدین جمشید کاشانیچگونه اندازه و واحدهای اندازه گیری درازا پدید آمدند؟سخنی از بزرگانآشنایی با روش‌های تدریس:چگونه ریاضی بخوانیم؟راهکارهایی برای تدریس صحیح و اصولی درس ریاضیمقابله با اضطراب
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی خبر دادمدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی خبر داد

چاپ بیش از 80 درصد کتابهای درسی مهر 93

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۷
ثبت‌نام داوطلبان جذب هیات علمی از امروز آغاز می‌شود ثبت‌نام داوطلبان جذب هیات علمی از امروز آغاز می‌شود

ثبت‌نام داوطلبان جذب هیات علمی از امروز دوشنبه دهم شهریورماه آغاز می‌شود.

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۱:۴
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۳زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۳

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری نیمه دوم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۵۷
یک‌چهارم تهرانی‌ها اصلا مطالعه نمی‌کنند/ کتاب‌فروشی‌ها همچنان مرجع اصلی خرید کتاب یک‌چهارم تهرانی‌ها اصلا مطالعه نمی‌کنند/ کتاب‌فروشی‌ها همچنان مرجع اصلی خرید کتاب

بر اساس طرح پژوهشی «بررسی میزان مطالعه شهروندان تهرانی» یک‌چهارم تهرانی‌ها اصلا مطالعه نمی‌کنند ضمن اینکه کتاب‌فروشی‌ها همچنان مرجع اصلی مخاطبان برای خرید کتاب هستند.

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۵۰
نوشتن برای کودکان را به خاطر فرزندانم آغاز کردم/ در هنگام نوشتن اولویت را به زبان فارسی می‌دهمنوشتن برای کودکان را به خاطر فرزندانم آغاز کردم/ در هنگام نوشتن اولویت را به زبان فارسی می‌دهم

نویسنده فرانسوی مقیم ایران گفت: نخستین داستان‌هایم را به زبان فرانسه نوشتم، ولی چون در ایران زندگی می‌کنم و بچه‌های ایرانی را بهتر می‌شناسم، خیلی زود شروع به نوشتن به زبان فارسی کردم.

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۴۵
راه‌اندازی کلاس‌های چند پایه در تهرانراه‌اندازی کلاس‌های چند پایه در تهران

خبرها حاکی از آن است که برای سال تحصیلی آینده در برخی مناطق و مدارس تهران کلاس‌های چند پایه مانند روستاهای دور افتاده کشور راه‌اندازی خواهد شد.

« ادامه »دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۰:۴۰
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

مشاهده کتابها