روز معلم گرامی باد .

پس از انقلاب جمهوری اسلامی ایران خبر ترور و قتل مرتضی مطهری به دست اعضای گروه فرقان (که شب قبل اتفاق افتاده بود) در ۱۲ اردیبهشت منتشر شد و به همین مناسبت نیز همین روز دوباره به نام روز معلم نامگذاری گردید.

بیشتر
روز معلم گرامی باد .

میلاد با سعادت مولود کعبه مبارک باد

دل را ز علی اگر بگیرم چه کنم بی مهر علی اگر بمیرم چه کنم

بیشتر
میلاد با سعادت  مولود کعبه مبارک باد

اعطای نمایندگی فروش کتاب

بیشتر
اعطای نمایندگی فروش کتاب

مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان

شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی با شماره تلفن88955575 تماس حاصل فرمایید .

بیشتر
مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشانکتابهای یکی من ، یکی تو
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری المپیاد مرحله 7سال تحصیلی عرضه کتاب یکی من یکی تو پایه ششم ابتدایی برگزاری آزمون طلایی مرحله هفتم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله ششم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری مسابقه علمی شماره 6 در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری آزمون طلایی مرحله ششم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله پنجم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشور
چــــــــرا به لوله ای که آب از آن خارج می شود می گوییم "شیر"؟دانش آموزان به توجه بیشتری نیاز دارندتغییر رنگ چشم در ۲۰ ثانیهتاریخچه نوروزفلسفه هفت سین چیست؟ چطور تخته گوشت را برای جلوگیری از آلودگی تمیز کنیم؟ خواص و مضرات شکلات تلخ
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
نخستین کتاب فلسفی کودکانه ایرانی به زبان اسپانیایی منتشر شدنخستین کتاب فلسفی کودکانه ایرانی به زبان اسپانیایی منتشر شد

کتاب کودکانه زهره پریرخ با نام «لولو پشمالو کرم کوچولو» از سوی گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان فانوس دریایی برای کودکان آمریکای لاتین ترجمه و منتشر شد.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۵۶
ماجرای غول سرخ شش طبقه و تصویری درشت از یک احساسماجرای غول سرخ شش طبقه و تصویری درشت از یک احساس

جواد افهمی‌ در یک نقد مفصل 14 داستان مجموعه «تخران» را به طور مجزا مورد بررسی قرار داده است.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۵۳
«پسران دوزخ فرزندان قابیل» در راه نمایشگاه کتاب/ روحانی «حزب‌اللهی افراطی» را نوشت«پسران دوزخ فرزندان قابیل» در راه نمایشگاه کتاب/ روحانی «حزب‌اللهی افراطی» را نوشت

موسسه «عماد فردا» با عناوین متعددی از تازه‌ترین آثارش از جمله رمان «پسران دوزخ فرزندان قابیل» که تصویری صحیح از گروهک داعش را به تصویر کشیده به نمایشگاه بیست و هشتم کتاب می‌آید.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۴۹
کتابی کوچک که کارهای بزرگ می‌کند/ استفاده از تجربه دیگران با مطالعه «گپ‌وگفت حرفه‌ای»کتابی کوچک که کارهای بزرگ می‌کند/ استفاده از تجربه دیگران با مطالعه «گپ‌وگفت حرفه‌ای»

کتاب «گپ‌وگفت حرفه‌ای» که رضا مصطفوی آن را تالیف کرده و انتشارات موسسه شهید کاظمی آن را چاپ کرده یک کتاب مناسب برای شروع یک حرکت بزرگ است.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۴۰
مدارس غیردولتی پیش ثبت‌نام دریافت نکنند/ اولیای دانش‌آموزان تخلفات را گزارش دهندمدارس غیردولتی پیش ثبت‌نام دریافت نکنند/ اولیای دانش‌آموزان تخلفات را گزارش دهند

مدیر کل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: مؤسسان مدارس غیردولتی به هیچ عنوان نباید مبلغی را به عنوان پیش ثبت‌نام یا شهریه تا قبل از ابلاغ رسمی شهریه و شروع فرآیند ثبت‌نام دریافت کنند.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۳۱
کودکان متولد چه سالی می‌توانند امسال به کلاس اول بروند؟/ جزئیات ثبت‌نام مدارسکودکان متولد چه سالی می‌توانند امسال به کلاس اول بروند؟/ جزئیات ثبت‌نام مدارس

متولدین نیمه دوم سال 1387 و نیز متولدین نیمه اول سال 1388 می‌توانند در پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی 95ـ1394 ثبت‌نام کنند.

« ادامه »سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۹:۲۹
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

تمامی مباحث  در این دو کتاب به صورت عمیق و مفهومی تدریس میشود .

تاکید جلد (1) تیزهوشان : این کتاب یادآوری مطالب سالهای گذشته و همچنین آموزش روش های تست زنی و ارائه نکات تستی و آزمون های تستی می باشد .

تاکید جلد (2) تیزهوشان : آموزش کامل پایه ی سال جاری و تسلط کامل بر سر فصل های مربوطه و همچنین آمادگی کامل برای آزمون های تستی می باشد.

مشاهده کتابها

کتابهای یکی من ، یکی توکتابهای یکی من ، یکی تو

نحوه‌ی نگارش این کتاب، به صورتی است که یک سؤال همراه با روش حل (یکی من) توسط مؤلف طراحی شده و به دنبال آن، یک سؤال بدون حل (یکی تو) به دانش‌آموز واگذار شده است. سؤال‌های "یکی من" و "یکی تو" تقریبا مشابه یکدیگر هستند و طراحی آن‌ها کاملا هوشمندانه و هدفمند است.

ترتیب و چیدمان سؤالات این کتاب، براساس کتاب درسی و کتاب‌های مقدماتی و پیشرفته کانون است.

سطح سؤالات این کتاب، در سطح سؤالات کتاب‌های مقدماتی، پیشرفته کانون و همچنین در سطح سؤالات امتحانی مدارس مختلف کشور است.

مشاهده کتابها