طرح طلایی تیزهوشان

بیشتر
طرح طلایی تیزهوشان

شروع ثبت نام ترم تابستان

دانش آموزان میتوانندشرایط ثبت نام وتاریخ برگزاری کلاسهاراازنمایندگی های شهرخوددریافت نمایند.

بیشتر
شروع ثبت نام ترم تابستان

اعطای نمایندگی انحصاری درکل کشور

شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی با شماره تلفن88955575 تماس حاصل فرمایید .

بیشتر
اعطای نمایندگی انحصاری درکل کشور

عرضه کتاب های تابستانه

نمایندگان کانون میتوانند جهت سفارش اقدام لازم را انجام دهند.

بیشتر
عرضه کتاب های تابستانه
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشانکتابهای یکی من ، یکی تو
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری المپیاد مرحله هشتم سال تحصیلی برگزاری آزمون طلایی مرحله هشتم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله 7سال تحصیلی عرضه کتاب یکی من یکی تو پایه ششم ابتدایی برگزاری آزمون طلایی مرحله هفتم در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری المپیاد مرحله ششم سال تحصیلی در نمایندگی های رسمی سراسر کشوربرگزاری مسابقه علمی شماره 6 در نمایندگی های رسمی سراسر کشور
نیمی از جوانان راههای انتقال HIV را نمی‌دانند/ ابتلای ۴۶ درصد مبتلایان در سن ۲۰ تا ۳۰ سالگیکاشت ترانزیستور کاهش دهنده درد در بدندرمان زخم بیش از ۳۰ بیمار با لارومگس/ مراجعه بیماران خارجیجزئیات آنتی ویروس موبایل بومی/ کنترل دزدی اطلاعات در اپلیکیشن‌هادشمن را در دنیای واقعیت مجازی بو بکشید! مهدکودک در شکل‌گیری اعتماد به نفس و استقلال کودک موثر است/شیوه مقابله با اضطراب جدایی کودک ارتباط آلودگی هوا با چاقی و کلسترول بالا چیست؟
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
اطلاعیه مهم !!!!!!!!!!!!اطلاعیه مهم !!!!!!!!!!!!

عدم دریافت کارنامه آزمون مرحله هشتم به علت بروز شدن سایت دفتر مرکزی

« ادامه »سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۳:۵۰
اختلاف‌نظر بر سر زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ لزوم ارائه سریع‌تر جزئیات آزموناختلاف‌نظر بر سر زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ لزوم ارائه سریع‌تر جزئیات آزمون

آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار بود در مرداد ماه سال جاری برگزار شود که چندی پیش برگزاری این آزمون تلویحاً به آبان ماه موکول شد و این ابهامات وجود اختلاف‌نظرات را افزایش داده است.

« ادامه »شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۴۸
ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌های طرح شاهد از امروز آغاز شد مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌اولی‌ها در مدارس شاهد از امروز خبر داد.ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌های طرح شاهد از امروز آغاز شد  مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌اولی‌ها در مدارس شاهد از امروز خبر داد.

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام اینترنتی کلاس‌اولی‌ها در مدارس شاهد از امروز خبر داد.

« ادامه »شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۴۷
۵۵ هزار دانش‌آموز در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته می‌شوند/ اعلام نتایج تا یک ماه دیگر ۵۵ هزار دانش‌آموز در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته می‌شوند/ اعلام نتایج تا یک ماه دیگر

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش گفت: ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی حدود ۵۵ هزار نفر است و پس از یک ماه، نتایج اعلام می‌شود.

« ادامه »شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۴۶
امتحانات پایانی دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی آغاز شدامتحانات پایانی دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی آغاز شد

امتحانات پایان سال دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد.

« ادامه »شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۲:۴۴
سطح علمی منطقه چیست که به رتبه اول آن دل خوش کرده‌ایم؟ سطح علمی منطقه چیست که به رتبه اول آن دل خوش کرده‌ایم؟

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که کیفیت دانشگاه‌ها نسبت به 20 تا 30 سال قبل، افت کرده است، تصریح کرد: بعضی از معیارهای سنجش کیفیت علمی به معیاری کاذب تبدیل شده، به طوری که تعداد مقالات علم

« ادامه »چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ، ساعت ۱۴:۹
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

تمامی مباحث  در این دو کتاب به صورت عمیق و مفهومی تدریس میشود .

تاکید جلد (1) تیزهوشان : این کتاب یادآوری مطالب سالهای گذشته و همچنین آموزش روش های تست زنی و ارائه نکات تستی و آزمون های تستی می باشد .

تاکید جلد (2) تیزهوشان : آموزش کامل پایه ی سال جاری و تسلط کامل بر سر فصل های مربوطه و همچنین آمادگی کامل برای آزمون های تستی می باشد.

مشاهده کتابها

کتابهای یکی من ، یکی توکتابهای یکی من ، یکی تو

نحوه‌ی نگارش این کتاب، به صورتی است که یک سؤال همراه با روش حل (یکی من) توسط مؤلف طراحی شده و به دنبال آن، یک سؤال بدون حل (یکی تو) به دانش‌آموز واگذار شده است. سؤال‌های "یکی من" و "یکی تو" تقریبا مشابه یکدیگر هستند و طراحی آن‌ها کاملا هوشمندانه و هدفمند است.

ترتیب و چیدمان سؤالات این کتاب، براساس کتاب درسی و کتاب‌های مقدماتی و پیشرفته کانون است.

سطح سؤالات این کتاب، در سطح سؤالات کتاب‌های مقدماتی، پیشرفته کانون و همچنین در سطح سؤالات امتحانی مدارس مختلف کشور است.

مشاهده کتابها