آزمون مرحله دوم المپیاد

برگزاری آزمون مرحله دوم المپیاد درنمایندگی رسمی کانون (مریوان)

بیشتر
آزمون مرحله دوم المپیاد

کانون ریاضیدانان زمان

بیشتر
کانون ریاضیدانان زمان

اعطای نمایندگی فروش کتاب

پذیرش نمایندگی-عامل فروش (کتاب های ممتاز کانون ریاضیدانان زمان )

بیشتر
اعطای نمایندگی فروش کتاب

مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان

بیشتر
مسابقه علمی ماهانه کانون ریاضیدانان زمان
کتابهای کانون ریاضیدانان زمان کتابهای کانون
کتابهای تابستانهکتابهای مقدماتیکتابهای پیشرفتهکتابهای جامعکتابهای موضوعیکتابهای تیزهوشان
رویدادهای کانون
دانستنی های علمی
برگزاری مسابقه علمی شماره 3در نمایندگی های رسمی سراسر کشور کانونبرگزاری آزمون طلایی مرحله سوم طرح طلایی تیزهوشانبرگزاری المپیاد مرحله دوم سال تحصیلی1393شروع ثبت نام ترم دوم طرح طلایی تیزهوشان از اول آذرماهعرضه کتاب دوم متوسطه اول مقدماتی عرضه کتاب چهارم ابتدایی مقدماتی برگزاری دومین مرحله مسابقه علمی ماهانه کانون در سراسر کشور
مطالب خواندنی از انیشتین"وایبر شما در شرف مسدود شدن است" 10پوشیدنی برتر دنیای فناوری؟چرا بعضی افراد موسیقی غمگین را بیشتر دوست دارند؟ علت خواب رفتن دست و پا چیست ؟چرا اسم لواشک دهان را آب می‌اندازد؟چرا خمیازه دیگران باعث خمیازه ما میشود ؟
اخبار علمی ، فرهنگی و آموزشیآرشیو اخبار
درخواست از دستگاه‌های انتظامی و قضایی برای رسیدگی عاجل به ابعاد مختلف فوت معلم بروجردیدرخواست از دستگاه‌های انتظامی و قضایی برای رسیدگی عاجل به ابعاد مختلف فوت معلم بروجردی

در پیام تسلیت وزیر آموزش و پرورش در پی درگذشت معلم بروجردی آمده است: آموزش و پرورش از دستگاه‌های انتظامی و قضایی رسیدگی عاجل به ابعاد مختلف این واقعه اسف بار را خواهان است.

« ادامه »دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۵:۵۰
اعلام برنامه‌های هفته بسیج در آموزش و پرورش/ اکران رایگان فیلم شیار ۱۴۳ برای فرهنگیان اعلام برنامه‌های هفته بسیج در آموزش و پرورش/ اکران رایگان فیلم شیار ۱۴۳ برای فرهنگیان

فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش به اعلام برنامه‌های هفته بسیج در این وزارتخانه پرداخت و گفت: فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ در روزهای ۴ و ۵ آذرماه برای ۳ هزار فرهنگی حوزه ستادی به همراه خانواده‌های‌ آ

« ادامه »دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۵:۴۷
المپیاد درون مدرسه ای به رشد جسمانی دانش آموزان کمک می کند.المپیاد درون مدرسه ای به رشد جسمانی دانش آموزان کمک می کند.

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران عنوان نمود: المپیاد درون مدرسه ای به رشد جسمانی دانش آموزان کمک می کند

« ادامه »یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۹:۲۷
طراحی نوعی خمیر دندان برای جلوگیری از عفونت و جرم دندان طراحی نوعی خمیر دندان برای جلوگیری از عفونت و جرم دندان

دانش‌آموز مبتکر خراسانی از طراحی نوعی خمیر دندان گیاهی برای جلوگیری از عفونت و جرم دندان خبر داد.

« ادامه »شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۴۷
ساخت نوعی ماسک بیو نانو سلولز برای درمان سوختگی توسط دانش‌آموزساخت نوعی ماسک بیو نانو سلولز برای درمان سوختگی توسط دانش‌آموز

دانش‌آموز محقق تهرانی گفت: نوعی ماسک بیو نانو سلولز که محتوی ترکیبات موثر گیاهی است را برای درمان سوختگی تهیه و روی موش سوری تست شد.

« ادامه »شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۴:۴۲
واگذاری مدارس دولتی پُتکی بر سر آموزش و پرورش بود/ می‌خواهند فتیله دانشگاه فرهنگیان را پایین بکشندواگذاری مدارس دولتی پُتکی بر سر آموزش و پرورش بود/ می‌خواهند فتیله دانشگاه فرهنگیان را پایین بکشند

وزیر سابق آموزش و پرورش گفت: اگر هر سال دانشگاه فرهنگیان کمتر از 25 هزار دانشجو بگیرد، معنایش این است که می‌خواهند فتیله دانشگاه فرهنگیان را پایین بکشند.

« ادامه »چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ، ساعت ۱۲:۸
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه

کتابهای تابستانهکتابهای تابستانه

این کتاب ها در کلیه ی مقاطع تحصیلی تالیف شده است . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه مختصر ولی بسیار مفید و آموزنده به همراه تعدادی نکات ، با رویکرد و شعار مروری بر گذشته و چشم اندازی به آینده ( 50 درصد مربوط به مطالب سال های تحصیلی گذشته و 50 درصد مربوط به مطالب سال تحصیلی جاری ) است .

مشاهده کتابها

کتابهای مقدماتیکتابهای مقدماتی

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند . نحوه نگارش آنها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح ساده بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ارائه مثال های متنوع همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب و تمرین های بدون پاسخ پایان هر فصل است .

مشاهده کتابها

کتابهای پیشرفتهکتابهای پیشرفته

این کتاب ها در مقاطع ابتدایی و راهنمایی تالیف شده اند و همسو با کتاب های مقدماتی با همان سرفصل ها و مطابق با کتاب های درسی آموزش و پرورش بوده و دارای آموزش عمیق مفاهیم ریاضی در سطح بالاتری از کتاب های مقدماتی هستند . شایان ذکر است که کلیه ی فرمول های مهم و کلیدی همراه با نکات آموزنده در این کتاب ها ارائه شده اند .

مشاهده کتابها

کتابهای جامعکتابهای جامع

نحوه نگارش این کتاب ها در قالب درسنامه کامل همراه با آموزش عمیق مفاهیم ریاضی از سطح ساده تا سطح پیشرفته بر طبق سرفصل های کتاب درسی آموزش و پرورش ، آرائه مثال های متنوع از سطح ساده تا سطح پیشرفته همراه با پاسخ تشریحی ، ارائه نکات مهم و کلیدی در جهت تکمیل مطالب ، سوالات تشریحی بدون پاسخ و سوالات چهار گزینه ای همراه با پاسخ کلیدی در پایان هر فصل و مطالب خواندنی و جذاب ریاضی می باشد .

مشاهده کتابها

کتابهای موضوعیکتابهای موضوعی

این کتاب ها مورد استفاده برای دانش آموزان مقطع دبیرستان می باشد که در یک مبحث خاص دچار مشکل شده اند و می توانند با خواندن این کتاب آن مشکل را رفع نمایند . این کتاب شامل تدریس مباحث به صورت کامل همراه با نکات کلیدی ، ارائه مثال های متنوع به صورت کامل همراه با حل تشریحی ، تمرین های بدون پاسخ ، تمرین های پایان هر بخش همراه با حل تشریحی ، سوالات چهار گزینه ای همراه با حل تشریحی میباشد .

مشاهده کتابها

کتابهای تیزهوشانکتابهای تیزهوشان

مشاهده کتابها