«یه لقمه مهربونی» در ۶۰کلونی فقیرنشین تهران

 

خبرگزاری پانا+

«فرزاد هوشیار پارسیان» با تقدیر از استقبال مردم از طرح یه لقمه مهربونی برای افطار و اطعام نیازمندان در مناطق فقیرنشین افزود: تاکنون و با گذشت کمتر از یک هفته پس از آغاز ماه مبارک رمضان، بیش از ۶۰۰ خانواده نیازمند تهرانی با کمک مستقیم نیکوکاران پایتخت اطعام و افطار شده اند و سفره‌های مهربانی در این مناطق و محلات پهن شده است.
هوشیار پارسیان افزود: محله‌ها و مناطقی چون قلعه الیمون و میدان سلمان فارسی از جمله محلاتی بودند که سفره های افطار مهربانی در آن‌ها پهن شد و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز هرشب در یکی از محلات فقیرنشین تهران، پویش یه لقمه مهربونی اجرا خواهد شد.
وی با بیان این که برای اجرای این پویش، حدود ٦٠ كلونی فقیر نشین در شهر تهران در سطح مناطق جنوبی شهر پیش بینی شده‌ است افزود:« تمام تلاش ما این است که تا پایان ما مبارک رمضان و با کمک شهروندان نیکوکار تهرانی، امکان اطعام و افطار برای همه نیازمندان شهر تهران را فراهم کنیم تا در ماه مهربانی‌ها، هیچ شهروندی در پایتخت، سر گرسنه بر بالین نگذارد.» ، بدین منظور پیش بینی شده است كه انتظار می رود با مشاركت شهروندان خوب تهرانی، سفره های مهربانی هر شب در این شهر بر پا بوده و گرسنه ای در شهر تهران در ماه مبارك رمضان سر بر بالین نگذارد.
هوشیار پارسیان با اشاره به این که پویش «یه لقمه مهربونی » هرشب تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت افزود: همه شهروندان تهرانی می‌توانند با حداقل ۱۰ هزار تومان کمک مالی به این پویش، امکان تهیه افطار و اطعام نیازمندان و ساکنان محله‌های فقیرنشین پایتخت را فراهم کرده و در این کار خیر شرکت کنند.
گفتنی است پویش مردمی «یه لقمه مهربونی» به همت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و با مشاركت وبسایت تامین مالی جمعی فاندوران، خیریه ولی نعمتان، خیریه دست های مهربان و انجمن خیریه مبارزه گرسنگی در حال برگزاری است.
شهروندان تهرانی برای مشارکت در این پویش می‌توانند از سه راه تماس با سامانه ٤٣٧٩ و اهدای غذاهای نذری، پرداخت آنلاین از طریق سایت www.fundorun.com و سایت hami.tehran.ir و همچنین پرداخت از طریق کد دستوری #۴۳۷۹*۹۷*۷۸۸* در این پویش مردمی شرکت کنند.

ریاضی را با زمان پیش ببرید .
درخواست نمایندگی تالار افتخارت ورود نمایندگی ها آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه