نظارت بر پیش دبستانی ها ساماندهی خواهد شدنظارت بر پیش دبستانی ها ساماندهی خواهد شد

سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی مجموعه فعال و موثری است که باید خدماتش را در بخش های مختلف ارائه دهد که شاید مهم ترین آنها سیاستگذاری و برنامه ریزی و طراحی فعالیت ها برای ساماندهی نیروی انسانی در مدارس و بحث و رسیدگی به حوزه مراکز آموزشی و پرورشی باشد که متاسفانه به دلیل کاهش نفرات سازمانی مغفول مانده است. ما از طریق تشکیل کارگروه ها این فضاها را باز کردیم و به محض اینکه بعد از تغییرات اخیر بتوانیم سازمان را به لحاظ پست های سازمانی ترمیم کنیم قصد داریم مواردی مثل نظارت بر پیش دبستانی ها را تقویت کنیم.

 

وی افزود: نظارت بر پیش دبستانی هایی که خارج از آموزش و پرورش مجوز گرفته اند و همچنین نظارت بر مراکز آموزشی و پرورشی که در حیطه سنین دانش آموزی عمل می کنند ساماندهی خواهد شد.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد:ما نیازمند برنامه ریزی دقیق در بحث تدوین آیین نامه های موردنیاز در قانون مدارس غیردولتی، حقوق و دستمزد کارکنان و معلمان این مدارس و بیمه معلمان هستیم که امیدواریم ان شاءالله بعد از تغییرات اخیر به نتیجه برسد.

 

گفتنی است در سال 1390 با ادغام «انجمن اولیا و مربیان»،«اداره‌كل امور زنان» و «سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشاركت‌های مردمی» یك معاونت جدید در ساختار ستادی آموزش و پرورش ایجاد شد که انجمن اولیا و مربیان از اردیبهشت ماه امسال با دستور وزیر آموزش و پرورش از مجموعه سازمان مدارس غیردولتی مُنفک شد. زمزمه هایی نیز درخصوص جدایی اداره کل امور زنان شنیده می شود.

 

ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه