آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس/هیچ مشکلی از لحاظ مدرسه و معلم نداریمآمادگی کامل برای بازگشایی مدارس/هیچ مشکلی از لحاظ مدرسه و معلم نداریم

پروژه مهر محوری برای اجتماعی شدن آموزش و پرورش و کانونی برای تمام نیروهای استانی و منطقه ای برای مشارکت ایجاد آمادگی مناسب آغاز سال تحصیلی است.

 

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین و بزرگترین دستاوردهای پروژه مهر همین تحقق روحیه مشارکتی و ایجاد یک تعلق اجتماعی نسبت به آموزش و پرورش است.
 
 
رئیس ستاد پروژه مهر بیان کرد: اکنون استان ها فعالیت های ساماندهی خود را انجام داده اند و تقریبا از حدود بهمن ماه کار را آغاز کرده اند و اکنون برای آغاز سال تحصیلی آمادگی دارند.
 
 
زرافشان اشاره کرد: شاید برخی اوقات مسایلی پیش بیاید که برنامه ریزی مجدد را طلب کند مانند بارندگی هایی که اخیرا در مناطق شمالی کشور رخ داده است و حتی طوفان های شدیدی که اتفاق افتاد برخی از کارهایی که همکاران کرده اند را دچار آسیب کرده باشد باید مجدد در ظرف فاصله باقیمانده تلاش شود آمادگی لازم ایجاد شود.
 
 
وی تصریح کرد: در مجموعه کشور شرایط برای بازگشایی مدارس آماده است و گزارش های استانی نیز خوشبختانه نشان می دهد که فعالیت ها به روال مطلوب در حال انجام شدن است.
 
 
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کار پروژه مهر کار بسیار گسترده اس است، افزود: ما 105 هزار مدرسه در سراسر کشور داریم که این مدارس باید از ابعاد مختلف برای آغاز سال تحصیلی آماده شوند.
 
 
وی ادامه داد: این آمادگی از جهت آمادگی فیزیکی، بهداشتی، ورزشی، کتاب های درسی، معلمان است که خدا را شکر کار انجام شده و نگرانی در این ابعاد وجود ندارد.
 
 
وی با تاکید براینکه برای آغاز سال تحصیلی از لحاظ کلاس درس و معلم مشکلی نداریم، گفت: امسال خوشبختانه ما با حدود 27 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش که اولین دوره فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان هستند مواجه هستیم.
 
 
رئیس ستاد پروژه مهر بیان کرد: این موضوع به ساماندهی نیروی انسانی و تامین منابع انسانی برای مدارس به خصوص مدارس مناطق محروم کمک می کند زیرا این همکاران جدید از مناطق محروم آغاز به کار خواهند کرد امیدواریم ورود این افراد باعث ارتقای کیفیت در آموزش و پرورش شود.
 
ریاضی را با زمان پیش ببرید .
ورود نمایندگی ها دریافت کارنامه درخواست نمایندگی تالار افتخارت آلبوم تصاویر نظرسنجی سرگرمی ها خبرنامه